З міста Дубно їдуть письменники

На літературний фестиваль до дітей з міста Дубно, окрім анонсованих раніше, завітають також письменники Сергій Рачинець та Наталя Кириченко.
----_-----
Наталія Кириченко – поет, прозаїк, психолог, художник, автор книг «Коли зацвітуть абрикоси», «Молитва матері», «Райські яблука». Проілюструвала ряд книг для дітей та дорослих.
Сергій Рачинець – лауреат міжнародної літературної премії “Гілка золотого каштана”, член асоціації українських письменників, автор більше 40 книг для дітей та дорослих, більше 200 пісень, відомих в Україні та за кордоном, 6 компакт дисків, багатьох публікацій у пресі в Україні і за кордоном.

rachinet

Особливо вагомими для духовного розвитку юних українців стали книги «Спалах на серці», «Сонячна повінь» та «Зайчики-косарики» (відзначеної департаментом української дитячої книги за зміст і оформлення). Його твори публікуються у підручниках з християнської етики для загальноосвітніх шкіл, в читанках. Лауреат Всеамериканського фестивалю української пісні, нагороджений Грамотою Слов’янського Центру штату Каліфорнія, США, за духовний вклад у скарбницю християнської поезії. Книга вибраної поезії “Будую Храм” відзначена на всесвітній виставці української книги в м.Торонто, Канада.

Нагадуємо, ми також чекаємо Євгенію Комісарук – авторку дитячих книг «Зимова казка», «Зайчик – загайчик», книг «До нас прилетіли лелеки», «Подарунок з Сибіру», поетичних – «Як змах крила» , «Тримаю небо», «Біль душі» та Любов Пшеничну, Миколу Пшеничного і Сергія Курінного, про що повідомляли раніше.

Розклад зустрічей з читачами в бібліотеках міста уточнюється. Слідкуйте за нашою Програмою.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *